fbpx

Software House dla e-Commerce

Nestry to software house wyspecjalizowany w dostarczaniu rozwiązań stworzonych na potrzeby branży e-Commerce. Projektujemy i wdrażamy od podstaw rozwiązania oparte o system CMS WordPress, WooCommerce oraz systemy dedykowanego oprogramowania. Usługi i produkty naszego software house’u idealnie sprawdzą się w branży e-Commerce, FMCG, Start Up’ów, na wewnętrzne potrzeby komunikacji.

Tworzymy aplikacje mobilne, sklepy online, aplikacje webowe, strony internetowe, portale i serwisy informacyjne, intranety, aplikacje biznesowe B2B i wiele więcej wszystko to z największą dbałością o standardy programowania, User Experience oraz SEO.

Jesteśmy software house’m oferującym wsparcie w utrzymaniu technicznym serwisu, rozwoju technologicznego, optymalizacji konwersji, UX/UI oraz zwiększenia widoczności w wynikach wyszukiwania Google (SEO).

Software House - Warszawa - Nestry

Software House

Projektowanie i wdrażanie

Jako software house prace nad produktem jesteśmy w stanie rozpocząć już od najwcześniejszych faz projektu tj. od przeprowadzanie konsultacji, analiz, audytu oraz stworzenia koncepcji produktu. Kluczową jednak fazą projektu jest User Experience. W tej części tworzymy mapę serwisu, user flows, tworzymy makiety funkcjonalne i prototypujemy serwis lub Twoją aplikację. Zaprojektowany produkt przechodzi w kolejną fazę, jaką jest wdrożenie.

W procesie projektowania produktu wykorzystujemy pełen proces UX/UI, audytu metodą ekspercką, analizy, testy oraz aktualnie dostępne raporty i badania.

Przy tworzeniu mniej skomplikowanych sklepów online rekomendujemy wykorzystanie platform open source takich jak WordPress i WooCommerce. Natomiast wdrażając produktu bardziej skomplikowany np. aplikacji webowej, aplikacji mobilnej czy zaawansowanych rozwiązań dla Start Up’ów decydujemy się na wdrożenie dedykowanego oprogramowania.

Po etapie, jakim jest development, monitorujemy zachowanie użytkowników na WWW, testujemy rozwiązania za pomocą profesjonalnych narzędzi takich Google Optimize czy HotJar, weryfikujemy poprawność wdrożenia pod kątem SEO. W procesie świadczenia usługi utrzymaniowej optymalizujemy wskaźniki takie jak konwersje, bounce rate, współczynnik porzuconych koszyków, czas spędzony na stronie i wiele więcej.

Dzięki takiemu podejściu dostarczony przez nas produkt zawsze spełnia najwyższe standardy, oczekiwania klientów i pozwala osiągać bardzo wysokie wskaźniki, co ostatecznie owocuje zwiększeniem sprzedaży i użyteczności.

Software House

WordPress i WooCommerce

Nasz software house to zespół złożony ze specjalistów, którzy przez wiele lat zdobywali doświadczenia w pracy z CMS WordPress. Znamy go jak mało kto w branży, nie tylko dlatego, że zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy już setki stron www i sklepów online na WooCommerce.

Również dlatego, że Nestry jest częścią grupy Inspire Labs, w której poza nami znajduje się również WP Desk, jeden z wiodących europejskich twórców wtyczek i rozszerzeń do tego popularnego na całym świecie systemu zarządzania treścią. Dzięki temu przy użyciu wspomnianego CMS jesteśmy w stanie proponować rozwiązania kompleksowe, dopasowane do potrzeb biznesowych klienta, bardzo stabilne oraz posiadające wyjątkowe osiągi pod kątem wydajność.

Jako Grupa firm stale wspieramy rozwój społeczności WordPresowej w Polsce i Warszawie.

Software House - Warszawa - Nestry
Software House - Warszawa - Nestry

Software House

E-Commerce

Stworzyliśmy Nestry z myślą o rozwiązaniach najwyższej jakości dedykowanych dla e-Commerce. To oznacza mniej więcej tyle, że tworzymy aplikacje z myślą o zwiększeniu sprzedaży Twojego sklepu online.

Dla większości e-Commerce rekomendujemy wykorzystanie oprogramowania open source. W tym przypadku software house poleca WordPress z rozszerzeniem sklepowym WooCommerce. Dla Ciebie to duży plus. Rozwiązanie to jest bardzo łatwe i tanie w utrzymaniu, niezwykle przyjazne dla klienta, a termin realizacji krótki. Innym ważnym atutem jest jego wysoka elastyczność oraz duża swoboda modyfikowania i zarządzania treścią przy wsparciu Twojego zespołu, a więc zupełnie bezkosztowo.

W przypadku większych rozwiązań jesteśmy w stanie stworzyć dedykowane oprogramowanie.

Decydując się na rozpoczęcie współpracy z Nestry przy projekcie, możesz też liczyć na wsparcie zespołu UX/UI, a także usługi dodatkowe takie jak Optymalizacja Konwersji (CRO), wdrożenia Marketing Automation w Twoim sklepie online, analiza zachowania użytkownika na WWW, utrzymanie i serwis sklepu oraz wsparcie marketingowe w postaci Kampanii Online czy prowadzenia social mediów.

Software House

Aplikacje mobilne

Nasze usługi obejmują również projekty oraz oprogramowanie aplikacji mobilnych na systemy takie jak Android, oraz iOS.

Projekty procesujemy w metodologii Agile i jesteśmy w stałym kontakcie z klientem zarówno w formie mailowej, jaki warsztatowej. Cały proces tworzenia aplikacji mobilnych utrzymujemy in house, co oznacza, że nie korzystamy z zewnętrznych dostawców.

Zatem produkt przez nas tworzony prowadzimy od samego początku do końca. Rozpoczynamy od audytów, testów, reaserchu. Tworzymy koncepcję, w której zawieramy funkcjonalności. Następnie zajmujemy się stworzeniem harmonogramu wdrożenia z jasnym podkreśleniem MVP, uwzględniając zarówno koszty, jak i biznes klienta.

Następnie przechodzimy do pracy nad UX/UI – tworzymy strukturę informacji aplikacji (site mapę), user flows. Tworzymy pierwszej projekty funkcjonalne (makiety low-fi, hi-fi) oraz projekt graficzny.

Kolejnym krokiem jest implementacja kodu, a więc programowanie z myślą o systemach Android oraz iOS.

Jako software house bardzo mocno dbamy o jakość realizacji, dlatego, zanim produkt trafi do testów po stronie klienta, przeprowadzamy serię wewnętrznych iteracji testów i poprawek oprogramowania.

Na sam koniec prac software tworzymy dokumentację techniczną.

Software House - Warszawa - Nestry
Software House - Warszawa - Nestry

Software House

WebApps

Oferujemy innowacyjne rozwiązania stworzone na gruncie zespołu doświadczonych programistów, licznych zrealizowanych projektów. Decydując się na realizację projektów z naszym zespołem, wybierasz profesjonalizm, doświadczenie i elastyczność.

Stworzymy dla ciebie rozwiązanie webowe dostępne z każdego miejsca na świecie. Wraz z naszym software house tworzymy zarówno platformy B2B, aplikacje dla start up’ów, generatory budynków 3D, panele zarządzania, CRM czy Intranety.

Tworzenie WebApps odbywa się według ustandaryzowanego modelu współpracy opartego o metodykę Agile oraz warsztaty z klientem. Jak w każdym przypadku, aby dopasować projekt do Twoich potrzeb przeprowadzamy najpierw ich analizę, analiza konkurencji oraz przeprowadzamy prace koncepcyjne i oczywiście przechodzimy do projektowania oprogramowania, oraz jego wdrożenia.

W trakcie współpracy niezwykle ważne jest dla nas to by być w stałym kontakcie z klientem i by na każdym etapie pracy był on w pełni świadomy postępów, dlatego pracujemy w oparciu o częste raportowanie i warsztaty z klientem (najczęściej raz w tygodniu, raz na dwa tygodnie).

Aplikacje webowe programujemy w JavaScript, React.js, PHP czy Vue.js.

Software House

Systemy rezerwacji (WooCommerce)

Oferujemy usługi systemów rezerwacji w pracy, z którymi opieramy się o sprawdzone i idealne w większości przypadków rozwiązanie, jakim jest CMS WordPress z rozszerzeniem WooCommerce oraz WooCommerce Bookings.

Funkcjonalności, jakie oferujemy to między innymi rezerwacje grupowe (możliwość określenia ilości miejsc w grupie minimalnej oraz maksymalnej), możliwość wyłączenia bloku czasu z rezerwacji, potwierdzenia rezerwacji ręczne i automatyczne, funkcja odwoływania rezerwacji, wysyłanie przypomnień mailowych o wizycie, możliwość połączenia z kalendarzem Google, Rezerwacje na godzina / rezerwacje na dni, zarządzanie rezerwacjami z backendu i wiele innych.

Software House - Warszawa - Nestry
Software House - Warszawa - Nestry

Software House

Portale internetowe

Prace rozpoczynamy od projektu graficznego, przechodząc pełen proces UX. Nasze studio graficzne przygotowuje pełen layout projektu, a następnie projekt przekazywany jest do wewnętrznego software house, który realizuje wdrożenie.

Dla naszych klientów przygotowujemy dedykowane portale informacyjne, branżowe, tematyczne z wykorzystaniem dedykowanego oprogramowania lub – częściej – systemu CMS WordPress.

Tworząc portale dla naszych klientów wiemy, że najważniejszymi parametrami są skalowalność, szybkość ładowania, łatwość obsługi, szybkie wsparcie w zakresie utrzymania oraz łatwość pozycjonowania takiej WWW w wyszukiwarce Google.

Software House

Systemy Dedykowane

Nasz software house tworzy dedykowane oprogramowanie internetowe dla biznesu (B2B oraz B2C). Systemy stworzone przez zespół programistów kompleksowo realizuje potrzeby naszych klientów oraz tworzone jest z myślą o spełnieniu najwyższych wymagań technologicznych zarówno w kontekście wyzwania, jakim są osiągi.

Oddawane przez nasz Software House rozwiązania spełniają zasadę Open-Close, która umożliwia dalszy rozwój produktu zarówno przez nasz zespół, development in house po stronie klienta, jak również i inne firmy.

Dogłębna analiza i właściwa identyfikacja wyzwań projektu pozwala na przygotowanie projektu w sposób umożliwiający jego ciągły rozwój.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu aplikacji webowych dla biznesu jesteśmy w stanie zarekomendować technologie, które nie tylko pozwalają osiągnąć założone cele projektu, ale również uwzględniają możliwość rozwoju oprogramowania oraz zmniejszają koszty utrzymania wdrożonych rozwiązań.

Biegła znajomość używanych przez nas technologii pozwala nam na przygotowywanie rozwiązań programistycznych charakteryzujących się wysoką jakością. Specjaliści naszego software house wykorzystują m.in. z PHP, ES6 React Angular. Dużą wagę przywiązujemy do architektury informacji oraz elementów wizualnych, użyteczności systemów czy łatwości ich obsługi. Nasze doświadczenie pozwala nam na development projektów intuicyjnych zarówno dla użytkowników, jak i klientów końcowych.

Software House - Warszawa - Nestry
Software House - Warszawa - Nestry

Software House

Serwis i utrzymanie

Po wdrożeniu nasz software house oferuje usługi stałej opieki nad Twoim wdrożeniem. Pracujemy przede wszystkim z systemami WordPress.

Dla klientów decydujących się na ten systemu oferujemy: monitoring 24/7, dzięki któremu minimalizujemy ryzyko przerw w działaniu Twojej aplikacji, sklepu czy strony internetowej, po wykryciu awarii nasz zgrany zespół zostaje powiadomiony o problemie i jest w stanie przystąpić do naprawy; w naszym software house prowadzimy również działania umożliwiające stałe podnoszenie sprawności działania sklepu: szybkość ładowania, bezpieczeństwo, użyteczność oraz cyklicznie weryfikujemy aspekty związane z SEO, wdrażamy rekomendacje i optymalizujemy treści, aby sklep był lepiej widoczny w wyszukiwarkach.

Software House

Technologie

Zespół naszego software house jest w stanie realizować projekty w wielu środowiskach, a także sprawnie porusza się w wielu zarówno doskonale znanych, jak i sprawdzonych technologiach między innymi takich jak PHP, HTML, JS, CSS, MySQL, Symphony czy Ajax, ale również posiadamy doświadczenie w technologiach innowacyjnych i nowoczesnych. Mamy możliwości tworzenia aplikacji webowych w technologii: JavaScript, TypeScript, Angular, Node.js, Express.js, Vue, Nest.js czy MongoDB.

Jeśli chcesz dopasować technologię do projektu realizowanego w Twojej firmie, jesteśmy w stanie zarekomendować odpowiednią technologię dostosowaną do Twoich potrzeb.

Software House - Warszawa - Nestry

Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny, a my odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24h!

Etapy realizacji projektów

Analiza

Jeśli zdecydujesz się na zamówienie projektu w naszym software house, prace rozpoczynamy od wspólnego warsztatu mającego na celu zrozumienie Twoich potrzeb. Przeprowadzamy analizę kodu źródłowego obecnego rozwiązania, weryfikujemy elementy, które do tej pory się sprawdzały i nie sprawdzały.

Prace koncepcyjne

Na tym etapie tworzymy mapę serwisu, planujemy jego strukturę, dobieramy technologię oraz środowisko. Całość zbieramy w dokument opisujący koncepcję serwisu, harmonogram wdrożenia, opis oraz plany rozwojowe.

UX/UI

Jeśli w ramach zamówienia zdecydowałeś się na dedykowany projekt graficzny, na tym etapie pracujemy nad makietami funkcjonalnymi, prototypowaniem oraz częścią wizualną, jaką będzie miał projekt.

Development

Po etapie projektowania, zakończonego akceptacją projektu graficznego nadchodzi czas na wdrożenia. Wdrożenie odbywa się w środowisku testowym.

Testy i optymalizacja

Do tej fazy zaliczamy fazę testów wewnętrznych (tzw. quality check), fazę testów z klientem oraz poprawki czy uwagi. Faza testów odbywa się częściowo na środowisku dev, a częściowo stage. Po zakończonym developmencie przenosimy projekt na środowisko produkcyjne.

Utrzymanie i serwis

W trakcie świadczenia usługi utrzymaniowej / serwisowej świadczymy nie tylko aktualizacji, weryfikacji bezpieczeństwa, optymalizacji konwersji, ale również rozwijamy Twój produkt. Usługę tę oferujemy, przede wszystkim dla firm z branży e-Commerce gdzie klient wymaga stałe i bieżącej pracy nad rozwojem produktu.

cytaty
W ramach współpracy z Nestry tworzymy liczne projekty digitalowe, w tym rozbudowane witryny internetowe, landing pages, mailingi czy sesje fotograficzne do kreacji online. Realizacje prezentują najwyższy poziom – rozwiązania są kreatywne i co najważniejsze uwzględniają cele i uwarunkowania biznesowe. Poza tym zadania są zawsze realizowane na czas, co dla każdego marketera jest nieocenioną zaletą. Warto podkreślić świetne przygotowanie merytoryczne konsultantów Nestry, znajomość narzędzi digitalowych i kompleksowe podejście do zlecanych zadań. Polecam! Witold Wolny
Przez kilka miesięcy pracowałam z tą firmą – stworzyli dla nas wspaniałą stronę internetową. Bardzo szybko radzą sobie z każdym problemem, mają super pomysły i bardzo profesjonalne podejście. Dziękuję za super współpracę 🙂 Antonina Janczak
Bardzo polecam Nestry. Firma wspiera działania marketingowe naszej firmy. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu, terminowości i niecodziennych rozwiązań marketingowych. Piotr Całka
Bardzo polecam Nestry. Firma wspiera działania marketingowe naszej firmy. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu, terminowości i niecodziennych rozwiązań marketingowych. Lena Ilnicka
Podejmując współpracę z agencją interaktywną Nestry wybiera się 100% profesjonalizm. Rozległa wiedza branży poparta ogromnym doświadczeniem w realizacji szerokiego spektrum usług jest gwarancją wysokiej jakości każdego realizowanego przez Nestry projektu. Doskonały kontakt z Agencją sprawia, że projekty odzwierciedlają oczekiwania klienta zarówno pod względem funkcjonalnym jak i estetycznym. Na szczególną uwagę zasługuje aspekt wizualny kreacji tworzonych przez Nestry. Projekty graficzne są dobrze skomponowane, wpisane w kontekst, przejrzyste i współczesne. Fotografie emanują znajomością kunsztu, opowiadają historię i po prostu cieszą oko. Stawiając na Nestry można mieć pewność, że jest się w dobrych rękach – zdecydowanie polecam! Jakub Chmielewski
Potwierdzamy profesjonale podejście do biznesu. Rzeczowo, fachowo + doradztwo i myślenie na każdym etapie wdrożenia. Realizacja dla nas to strona internetowa Broker Druku. Gorąco polecam.”;”Przemysław Gąsiorowski Przemysław Gąsiorowski

Czym jest Software House

Zanim zdecydujesz się na skorzystanie z usług software house, co warto wiedzieć to to czym software House jest. Profesjonalne software house nie tylko edytują kod, ale dzięki studio UX/UI in house również pomagają optymalizują Twój sklep pod kątem sprzedażowym. Jesteśmy w stanie rekomendować działania dodatkowe, przpeprowadzić optymalizację CRO (pod kątem konwersji). Dedykowany dział naszego software house przeprowadzi audyt techniczny strony oraz zapewni utrzymanie i serwis strony.

W czym jeszcze pomoże Ci profesjonalny software house? Przede wszystkim mając na pokładzie specjalistów z różnych dziedzin marketingu online software house doradzi nie tylko najlepsze rozwiązania technologiczne, ale również pod kątem sprzedaży. W tym właśnie specjalizuje się nasz Warszawski Software House Nestry.

Pomagamy dobierać najlepsze technologie, zaproponujemy rozwiązania problemów, razem z Tobą stworzymy brief i przygotujemy wspólnie strony internetowe od tych najprostszych, które wykorzystują podstawowe funkcjonalności po najtrudniejsze aplikacje webowe. Kreatywność naszej Agencji reklamowej, studia graficznego, doświadczenie w performance marketingu oraz wiedza techniczna naszego software house sprawiają, że warto postawić właśnie na nas.

Pamiętaj, że wybierając software house liczy się doświadczenie obszarze, którego realizacja będzie dotyczyła. Dlatego zanim zdecydujesz się na wybór konkretnej firmy koniecznie zwróć uwagę na obszare jej działania. Obszary działania naszego software house to:

  • Strony Internetowe – Software House Nestry tworzy szybkie i zoptymalizowane strony internetowe oparte o CMS WordPress. Programiści naszego Sotfware House są w stanie stworzyć portale, landing page, strony www, czy sklepy online oparte o CMS WordPress dla każdej konkretnej branży.
  • Sklepy WooCommerce – Software House Nestry świadczy usługi projektowania i wdrażania sklepów internetowych opartych o CMS WordPress z rozszerzeniem WooCommerce. Tworzymy sklepy internetowe, które sprzedają i rosną. Tworzymy również sklepy na nasze własne potrzeby z ofertą produktów fizycznych i cyfrowych.
  • Wtyczki WordPress – w przypadky software house Nestry jesteśmy w stanie stworzyć dedykowane rozwiązania (wtyczki) do WordPress.
  • Integracje WooComerce – Tworzymy integracje WooCommerce m.in. wysyłki, płatności, CRM, faktury, TecDOC i inne.
  • Wsparcie techniczne – Zespół naszego software house’u świadczy usługi wsparcia i opieki technicznej.
  • Projektowanie UI & UX – kreatywny zespół naszego software house’u wraz ze studiem graficznym pomaga naszym klientom zwiększać sprzedaż.

Jeśli chcesz współpracować z doświadczonym i profesjonalnym software houes’m, który na co dzień używa oprogramowania open source WordPress wystarczy, że do nas napiszesz wykorzystując formularz w zakładce kontakt. Przedstawimy Ci wszystkie etapy realizacji projektu, poznamy zapotrzebowanie konkretnej firmy, cele biznesowe i przedstawimy indywidualne podejście do Twojego biznesu. Nie czekaj i dołącz do grona specjalistów, którym nie są straszni nawet najbardziej wymagający klienci. Pracujemy zawsze aby obie strony usługi były zadowolone z jej realizacji i efektów na tle danej konkretnej branży. Jak to robimy?

Najważniejsze są cele biznesowe danej firmy, rozwiązanie dla każdej specyficznej branży, wysoka jakość kodu, ładne graficznie projekty, ale przede wszystkim realne korzyści, które dane rozwiązanie i wspomniane ładne graficznie projekty niosą ze sobą dla klienta.


Nestry
5.0
Na podstawie 11 opinii
powered by Google
js_loader