fbpx

Kim jesteśmy

Nestry sp. z o.o.

ul. Złota 75A lok. 7,
00-819 Warszawa,
KRS: 0000782116,
NIP: 7010920183,
REGON: 383121385,
kapitał zakładowy 5000 zł

Adres naszej strony internetowej to: www.nestry.pl

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Zamówienia
W celu realizacji zamówień, księgowości oraz kwestiach podatkowych i prawnych zbieramy dane osobowe podawane w formularzu zamówienia: imię, nazwisko, pełny adres, e-mail, opcjonalnie nazwę firmy oraz numer identyfikacji podatkowej. Dane te są zbierane oraz przetwarzane w celu realizacji zamówienia oraz wymogów podatkowych, np. zapisujemy adres IP w celu prawidłowego obliczenia podatku VAT dla kraju klienta.

Komentarze
W przypadku, w którym zdecydujesz się dodać komentarz i podać następujące dane: pseudonim, imię, nazwisko, adres e-mail oraz adres IP, dane te są zbierane i przetwarzane są w celu realizacji usługi komentarzy w serwisie – pierwotnie świadczonej za pomocą usługi Disqus, ale zabezpieczanej również na naszym serwerze. Adres IP jest przetwarzany dla celów bezpieczeństwa oraz w celu wyeliminowania ewentualnych nadużyć w systemie komentarzy.

Formularze kontaktowe
Jeśli zdecydujesz się na kontakt poprzez formularz kontaktowy, formularz wsparcia lub bezpośrednio na nasz adres e-mail, będziemy zbierać podane dane i przetwarzać je w celu kontaktu z tobą oraz realizacji usługi pomocy technicznej. Dane te zostaną zapisane na naszym serwerze oraz przesłane do systemu Freshdesk, za pomocą którego świadczymy usługę pomocy technicznej oraz kontaktujemy się z naszymi użytkownikami.

Newsletter
Możesz zapisać się do naszego za pomocą formularza na naszej stronie, poprzez podanie adresu e-mail. Podany e-mail zostanie wykorzystany wyłącznie w celu wysyłki newslettera przez system Mailchimp. Twój adres e-mail zostanie przesłany i będzie przetwarzany przez Mailchimp. W dowolnym momencie możesz wypisać się z newslettera klikając w link dostępny w każdym newsletterze.

Osadzone treści z innych witryn
Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Te witryny mogą zbierać informację o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie (np. YouTube).

Analiza statystyk
Twoje dane mogą być również zbierane i przetwarzane w celu pomiarów statystycznych za pomocą np. Google Analytics, Facbook, Hotjar, Heap Analytics. Statystyki uzyskane w ten sposób pomagają nam na lepsze zrozumienie potrzeb naszych klientów oraz udoskonalania usług.

Z kim dzielimy się danymi
Aby oferować usługę i prowadzić spółkę udostępniamy dane osobowe w celu realizacji usług niezbędnych przy prowadzeniu firmy. Od strony administracyjnej są to np. nasi pracownicy, biuro księgowe. Od strony technologicznej są to np. Google, Facebook, Twitter, Disqus, The Camels, Freshdesk, Mailchimp. Każdy z tych podmiotów otrzymuje tylko tyle danych osobowych, ile potrzebuje do realizacji usługi. Współpracujemy z podmiotami, które stosują aktualne, dostosowane do RODO zasady przetwarzania danych osobowych, spełniając kryterium tzw. Zaufanych Partnerów. Część danych osobowych może być przekazywana Europejski Obszar Gospodarczy, co jest podyktowane zlokalizowaniem centrów przetwarzania danych tych firm, jednakże zawsze zgodnie z unijnym zasady przekazywania danych osobowych z Unii Europejskiej do Stanów Zjednoczonych w oparciu o tzw. standard Privacy Shield.

Nestry
5.0
Na podstawie 11 opinii
powered by Google
js_loader