fbpx

Agencja interaktywna stworzona dla e-commerce

Nestry to młoda i szybko rozwijająca się agencja interaktywna, skupiająca się przede wszystkim na dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań digitalowych dla branży e-commerce.

Wierzymy, że da się tworzyć produkty estetyczne, użyteczne i przekładające się na zwiększenie efektów biznesowych naszych klientów.

Świetnie czujemy się w takich branżach jak e-commerce, finanse, bankowość, eventy, farmaceutyka czy FMCG.

We drive sales together
Misja

Misja

„We drive sales together”

Tworzymy produkty, które są projektowane dla i w ścisłej współpracy z naszymi klientami, z myślą o konsumencie. Wierzymy, że tylko taka współpraca może przynieść efekty biznesowe dla wszystkich zaangażowanych stron.

Podejście

Podejście

Nasze produkty digitalowe tworzymy w ścisłej współpracy z klientami dzięki czemu nigdy nie są oderwane od realiów biznesowych i realizują postawione cele. Wierzymy też, że jest możliwe tworzenie kreatywnych, przyjaznych użytkownikowi, estetycznych i jednocześnie sprzedażowych produktów digitalowych.

Stawiamy na świadomy marketing, zawsze doradzając klientowi rozwiązania dobre z perspektywy jego biznesu oraz moralne z punktu widzenia odbiorców.

Wizja

Wizja

Wierzymy, że zarówno reklama, internet jak i dokonywanie zakupów online mogą być przyjazne użytkownikom i jednocześnie efektywne.

Staramy się tworzyć produkty digitalowe, tak by docierały w sposób nieinwazyjny do sprecyzowanej i zainteresowanej grupy docelowej.

Wierzymy, że jest możliwe połączenie biznesu z przyjaznymi rozwiązaniami dla użytkowników.

Klienci

Poznaj naszych klientów

Marcin Gajda CEO Nestry
W naszej pracy przykładamy ogromną wagę do detali. Wierzymy też, że możliwe jest połączenie efektów sprzedażowych z kreatywnością oraz estetyką. Jednocześnie wiemy, że marketing musi przekładać się sprzedaż. Dlatego w każdy projekt wkładamy 100% naszych umiejętności, wiedzy oraz zaangażowania. Dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty były estetyczne, skrojone na miarę potrzeb klienta (jednocześnie przewidując możliwość rozwoju) i przekładały się na wyniki biznesowe.
Marcin Gajda CEO Nestry Porozmawiajmy

Partnerzy

Jesteśmy partnerami

cytaty
Po testach i akceptacji instalujemy stronę na serwerze docelowym. Po instalacji stronę obejmujemy 3 miesięczną gwarancją, w trakcie lub po tym okresie można skorzystać ze wsparcia w utrzymaniu WWW oferowanej przez SiteCare, naszą siostrzaną spółkę. Jan Kowalski / ROCKWOOL
Po testach i akceptacji instalujemy stronę na serwerze docelowym. Po instalacji stronę obejmujemy 3 miesięczną gwarancją, w trakcie lub po tym okresie można skorzystać ze wsparcia w utrzymaniu WWW oferowanej przez SiteCare, naszą siostrzaną spółkę. Jan Kowalski / ROCKWOOL

Inspire Labs

Jesteśmy częścią
grupy Inspire Labs

Tworzymy wysokiej jakości oprogramowanie oraz produkty, które klienci kochają. Z naszych usług korzysta ponad 100 klientów, a z produktów ponad 110 000 sklepów. Zapewniamy ciągłą opiekę dla sklepów internetowych opartych o WooCommerce a także tworzymy skuteczne kreacje reklamowe.

ikona Nestry
ikona SiteCare
ikona InspireLabs
ikona Floor is Lava
ikona SocialDesk
Nestry
5.0
Na podstawie 11 opinii
powered by Google
js_loader