fbpx

Kampanie Reklamowe LinkedIn Ads

LinedIn to miejsce, w którym idealnie sprawdzi się kampania reklamowa ukierunkowana na działania z zakresu Human Resources, a więc na przykład budowanie wizerunku pracodawcy. Drugim typem kampanii reklamowej, której skuteczności będzie wysoka, jest ta ukierunkowana na pozyskanie klienta z obszaru B2B.

Wykorzystując Linedin Ads, precyzyjnie dotrzemy do osób na określonych stanowiskach zawodowych, o określonym doświadczeniu, pracujących w firmach o określonej wielkości, odpowiednim wykształceniu, zainteresowaniach i przynależności do grup.

Korzystając z kampanii reklamowych LinkedIn, możemy wybierać spośród wielu dostępnych formatów reklamowych: zdjęciowych, graficznych, w wiadomościach. Założenia mogą być różne, jednak odbiorcami są specjaliści oraz B2B.

Stworzony z myślą o e-Commerce

Model rozliczeń

Wiemy jak działa biznes. Dlatego, zawsze staramy się proponować naszym klientom skrojony pod nich model rozliczeniowy.

Dla e-Commerce przygotowaliśmy wyjątkowy model rozliczeniowy, w którym efekty naszej pracy wiążemy z naszym wynagrodzeniem. Dzięki temu dajemy z siebie wszystko co najlepsze. A nasza firma rośnie razem z Twoją!

Projektowanie graficzne

Materiały reklamowe

Dla każdego naszego klienta na potrzeby kampanii reklamowej jesteśmy w stanie przygotować materiały reklamowe w postaci landing page’y, materiałów drukowanych, animacji 2D, grafik, czyli wszystko to, co potrzebne jest, aby kampania reklamowa zakończyła się sukcesem.

Poza materiałami reklamowymi na prośbę klienta angażujemy influencerów. Wykorzystanie tej formy promocji pozwala, by kampania w internecie osiągnęła jeszcze większe zasięgi i sprawia, że przekaz reklamowy dociera do nowych grup docelowych.

Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny, a my odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24h!

Proces

Jak działamy?

Brief

Przed rozpoczęciem pracy wspólnie z klientem odbywamy warsztat, na podstawie którego przygotowujemy brief, w ramach którego, przygotowujemy wstępną strategię sprzedażową, która usystematyzuje współpracę agencji z klientem. Wykonujemy reaserch, poznajemy wyzwania, ustalamy zasady współpracy, opracowujemy Media Plan, a także wybieramy najbardziej efektywne kanały komunikacji.

Audyt

Dokonujemy pełnej analizy konkurencji w kontekście SEO, wydatków na reklamy, sytuacji na rynku w Polsce. Ponadto dokonujemy wstępnego audytu sklepu online naszego klienta w celu weryfikacji czy strona spełnia założenia User Experience, poznania możliwości optymalizacji konwersji i rekomendacji zmian pozytywnie wpływających na sprzedaż w kanale online.

Przygotowanie środowiska

Kolejnym krokiem w trakcie realizacji usługi jest utworzenie środowiska reklamowego umożliwiającego prowadzenie kampanię, a więc utworzenia konta Google Ads, Business Managera Facebooka itd.

Start kampanii reklamowej

Po przygotowaniu środowiska tworzymy struktury reklamowe oraz konfigurujemy kampanie reklamowe w internecie. Jeśli chcemy wykorzystać reklamę graficzną lub wideo, przygotowujemy odpowiednie formaty reklamowe stworzone z myślą o osiągnięciu jak największych wskaźników klikalności (CTR) i otwieralności (OR).

Monitoring i optymalizacja

Na tym etapie monitorujemy kampanię, weryfikujemy odbiorców, założenia reklamy, wyłączamy te, które nie spełniają naszych oczekiwań, z kolei u0022dopalamyu0022 te, które mają najwięcej potencjału.

Raportowanie

Co miesiąc organizujemy spotkania z klientem, podczas których poruszamy ważne sprawy związane z kampanią oraz te wpływające na Twój biznes. Przedstawiamy wyniki, rekomendacje dalszej optymalizacji WWW, kampanii marketingowych zwiększających świadomość marki i wiele więcej!

cytaty
W ramach współpracy z Nestry tworzymy liczne projekty digitalowe, w tym rozbudowane witryny internetowe, landing pages, mailingi czy sesje fotograficzne do kreacji online. Realizacje prezentują najwyższy poziom – rozwiązania są kreatywne i co najważniejsze uwzględniają cele i uwarunkowania biznesowe. Poza tym zadania są zawsze realizowane na czas, co dla każdego marketera jest nieocenioną zaletą. Warto podkreślić świetne przygotowanie merytoryczne konsultantów Nestry, znajomość narzędzi digitalowych i kompleksowe podejście do zlecanych zadań. Polecam! Witold Wolny
Przez kilka miesięcy pracowałam z tą firmą – stworzyli dla nas wspaniałą stronę internetową. Bardzo szybko radzą sobie z każdym problemem, mają super pomysły i bardzo profesjonalne podejście. Dziękuję za super współpracę 🙂 Antonina Janczak
Bardzo polecam Nestry. Firma wspiera działania marketingowe naszej firmy. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu, terminowości i niecodziennych rozwiązań marketingowych. Piotr Całka
Bardzo polecam Nestry. Firma wspiera działania marketingowe naszej firmy. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu, terminowości i niecodziennych rozwiązań marketingowych. Lena Ilnicka
Podejmując współpracę z agencją interaktywną Nestry wybiera się 100% profesjonalizm. Rozległa wiedza branży poparta ogromnym doświadczeniem w realizacji szerokiego spektrum usług jest gwarancją wysokiej jakości każdego realizowanego przez Nestry projektu. Doskonały kontakt z Agencją sprawia, że projekty odzwierciedlają oczekiwania klienta zarówno pod względem funkcjonalnym jak i estetycznym. Na szczególną uwagę zasługuje aspekt wizualny kreacji tworzonych przez Nestry. Projekty graficzne są dobrze skomponowane, wpisane w kontekst, przejrzyste i współczesne. Fotografie emanują znajomością kunsztu, opowiadają historię i po prostu cieszą oko. Stawiając na Nestry można mieć pewność, że jest się w dobrych rękach – zdecydowanie polecam! Jakub Chmielewski
Potwierdzamy profesjonale podejście do biznesu. Rzeczowo, fachowo + doradztwo i myślenie na każdym etapie wdrożenia. Realizacja dla nas to strona internetowa Broker Druku. Gorąco polecam.”;”Przemysław Gąsiorowski Przemysław Gąsiorowski

Portfolio

Zobacz nasze realizacje

Branding – Mazury.com.pl – spotkania na szlaku!

Branding – Mazury.com.pl – spotkania na szlaku!

Branding

Zobacz
Branding Sensorfarm

Branding Sensorfarm

Branding

Zobacz
U-City Residence, Twoje miejsce na ziemi

U-City Residence, Twoje miejsce na ziemi

Website

Zobacz
Portal edukacyjny dla Weterynarzy

Portal edukacyjny dla Weterynarzy

Portal

Zobacz

Kampanie reklamowe

Performance marketing

Jedną z najważniejszych usług, jakich świadczy nasza firma, jest Performance Marketing, szerzej znamy jako Kampanie Reklamowe PPC lub Kampanie reklamowe Google Ads / Facebook Ads.

Klient decydujący się na tego typu reklamy w sieci może liczyć na wiele korzyści: łatwe dotarcie do klienta, szybki zwrot z inwestycji w porównaniu do innych typów kampanii reklamowych, niska bariera wejścia, bardzo duże ilości interesujących i angażujących formatów reklamowych.

Warto pamiętać jednak, że mimo wielu zalet, jakie dla marki niosą tego typu reklamy, mają one też swoje wady. Dwiema największymi są przede wszystkim koszty wejścia w przypadku małych przedsiębiorstw.

Inną kwestią jest czas zwrotu z inwestycji w przypadku niektórych, bardziej skomplikowanych, drogich produktów o niskiej lub wyspecjalizowanej grupie odbiorców. Czas od momentu startu do momentu, kiedy kampania reklamowa zaczyna się zwracać, zależy właśnie od tego, z jakim produktem mamy do czynienia, na jaką reklamę klient finalnie się zdecyduje, jak wyspecjalizowany to produkt, historii sprzedaży w sklepie online za pomocą kampanii (co pozwala znacznie szybciej optymalizować kampanie pod kątem sprzedaży) i wielu innych czynników.

Jednak w dłuższej perspektywie czasu zalety znacznie przewyższają wady i dziś na rynku już większość firm wykorzystuje reklamy PPC. Decyzja o współpracy zawsze kończy się w sposób korzystny dla naszego klienta, a dzięki stworzonemu z myślą o e-commerce modelowi rozliczeń również nam jako agencji zależy na jak największych efektach kampanii.

Nestry
5.0
Na podstawie 11 opinii
powered by Google
js_loader