fbpx

Agencja UX/UI

Potrzebujesz produktu digitalowego, który nie tylko spełni Twoje cele biznesowe, ale również będzie przyjazny w użytkowaniu? Pomożemy Twojej firmie zrealizować nawet najtrudniejsze wyzwania z zakresu UX/UI Design’u.

W naszym studio UX projektujemy i wdrażamy interfejsy aplikacji internetowych, sklepy online, aplikacje mobilne, strony internetowe, portale oraz wszelkie rozwiązania digitalowe. Wszystkie te produkty tworzymy w oparciu o najwyższe standardy User Experience oraz najnowszą branżową wiedzę. Jeśli masz już gotowy sklep online, przeprowadzimy audyty oraz optymalizację pod kątem konwersji.

Wybierając nasz zespół stawiasz na usługi specjalistów w zakresie UX/UI Design, Product Design, Content Design, Project Managementu oraz specjalistów WebDevelopment.


Projektowanie UX/UI

Projektowanie UX/UI

Testujemy aplikacje i serwisy internetowe, przeprowadzamy audyty UX/UI/Sale sklepów online naszych klientów. Przeprowadzamy CRO (Conversiona Rate Optimization) rozwiązań już istniejących. Tworzymy User Flow, makiety low fidelity oraz hi fidelity.

Za pomocą profesjonalnych narzędzi tworzymy interaktywny prototyp produktu imitujący jego realne działanie, dzięki czemu przy minimalnym koszcie będziesz mógł sprawdzić, jak działa projekt. Po przejściu procesu jakim jest projektowanie UX produktów przygotowujemy Software Requirement Specification (dokumentacja techniczna).

Następnie projektujemy interfejs (UX/UI Design), po czym nasz zespół developerski wprowadza produkt w życie.

Badania funkcjonalne przeprowadzamy przed w trakcie i po wprowadzeniu projektu. Zdobytą na podstawie badań wiedzę wykorzystujemy do przygotowania audytów, wnioski z nich wyciągnięte wykorzystujemy do wprowadzenia modyfikacji pod kątem efektywności serwisu czy strony WWW.

Innymi słowy, przeprowadzamy naszych klientów suchą stopą przez cały proces tworzenia produktów digitalowych. Od A do Z.

Projektowanie UX/UI

Rozwój

Kładziemy duży nacisk na zwiększenie wiedzy wewnątrz naszej organizacji, rozwój developmentu (DevOps) oraz designu (DesignOps). Stale się szkolimy, korzystając z wewnętrznych oraz zewnętrznych szkoleń.

Budujemy zespół tylko z najbardziej zaangażowanych i utalentowanych osób po to, aby dostarczony przez nas produkt był zawsze najwyższej jakości.

To podejście przekłada się na sposób tworzenia przez nas aplikacji i serwisów. Do naszej pracy wykorzystujemy iteracyjny model rozwoju produktu zgodny z metodologią Agile.

Staramy się jak najszybciej przekazać do testów prototyp lub działające MVP produktu, dzięki czemu klient szybko po rozpoczęciu projektu może testować rozwiązanie, a my możemy przeprowadzić audyty UX/UI, wprowadzać poprawki, dostosowywać, udoskonalić User Experience serwisu. W efekcie wypuszczony produkt jest dopracowany w każdym detalu.

Projektowanie UX/UI

Work Partnership

Stawiamy na szczerą, otwartą i profesjonalną współpracę oraz komunikację. Zgodnie z ideą Nestry, wierzymy, że tylko razem z naszymi klientami jesteśmy w stanie stworzyć serwis, aplikację spełniającą oczekiwania klienta, jak i użytkowników. Dlatego angażujemy klienta w projekt najszybciej jak to możliwe, rozpoczynając od kilkugodzinnego warsztatu.

W kolejnych etapach pracujemy w tygodniowych lub dwutygodniowych sprintach, kończących się podsumowującym spotkaniem zespołu naszego klienta oraz naszym. Proces ten elastycznie dostosowujemy do potrzeb naszych klientów, jednak w taki sposób by nie stracić najważniejszych właściwości produktu, serwisy czy strony WWW.

Projektowanie UX/UI

Design Thinking

W UX/UI Design produktów digitalowych dla naszych klientów wykorzystujemy Design Thinking, a więc usystematyzowany proces, który pozwala nam na optymalizację i koordynacje prac projektowych przy tworzeniu rozwiązań dla klienta finalnego.

Składa się on z co najmniej pięciu kroków User Experience takich jak: Odkrycie, Definiowanie wyzwań, przygotowywanie rozwiązania, testy / badania, wdrożenie rozwiązania oraz jego optymalizacja.

W całą procedurę staramy się zaangażować nie tylko zespół nasz i klienta, ale również finalnych użytkowników aplikacji. Zarówno tych, którzy korzystali, korzystają, jak i będą korzystali z aplikacji.

Taka strategia pozwala nam na pozyskanie wartościowych insightów, a także sprawne i w zrozumiałe dla wszystkich stron przeprowadzenie projektu od początku do końca.

Projektowanie UX/UI

DevOps

Web Development jest integralną i bardzo istotną częścią projektowania pod kątem User Experience. Nasz kilkunastoosobowy dział developerski złożony jest ze specjalistów w technologiach takich jak PHP (Symfony, WordPress, WooCommerce), JS (react), DB (mysql, postgresql) czy HTML5 i jesteśmy w stanie wdrożyć w życie każdy projekt przygotowany przez nasze Studio UX.

Nasze dotychczasowe doświadczenia pozwalają nam z powodzeniem realizować projekty WebApps, eCommerce, rozbudowane portale internetowe, serwisy internetowe, intranety, platformy szkoleniowe, zaawansowane technologicznie i skomplikowane rozwiązania dla Start Up’ów, projekty aplikacji mobilnych czy wielu innych dedykowanych rozwiązań w oparciu o wytyczne ustalone z naszymi klientami.

Projekty prowadzimy w metodyce Agile / Scrum, DevOps oraz DesignOps.

Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny, a my odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24h!

Proces UX/UI

Odkrycie

Odkrycie

Jest to pierwsza faza projektu UX/UI, w które poznajemy osoby zaangażowane, zadajemy kluczowe pytania, wykonujemy research oraz niezbędne audyty serwisu (np. ekspercki, metodą Cognitive Walktrought, audyty eCommerce), weryfikujemy, w którą stronę poprowadzić projekt by osiągnął najlepsze efekty, przeprowadzamy testy usability, tworzymy persony, weryfikujemy grupy docelowe, przeprowadzamy wywiady oraz warsztaty wewnętrzne.

Strategia

Strategia

To moment określenia tego, co jest głównym celem (wartością projektu), pobocznymi celami oraz sposobem jego osiągnięcia. Na tym etapie określamy również, sposoby mierzenia sukcesu, metodykę badań i testów po wdrożeniowych. Wynikiem tego etapu jest przygotowanie założeń do produktu, specyfikacji produktu, Customer Journey Map’s, Site Map’s, User Flow’s, opisu grup docelowych, finalnych person czy roadmapy projektu. Wiele z tych elementów tworzymy podczas warsztatów z klientem.

Koncepcja i potwierdzenie

Koncepcja i potwierdzenie

Na tym etapie zamieniamy pomysły w idee w pierwsze koncepcje graficzne i nie tylko. Projektujemy ścieżki użytkownika (User Flow), strukturę produktu (Wireflows), makiety low fidelity (Wireframes) czy tworzymy funkcjonalny prototyp produktu. Gotowy prototyp produktu przekazujemy do testów dla wewnętrznych, klienta i użytkowników.

Design

To etap, na który wszyscy czekają z niecierpliwością. Podczas tego etapu tworzymy i projektujemy wszystkie niezbędne materiały do realizacji produktu naszego klienta. Zatem przechodzimy do UX/UI Design (desktop oraz mobile), przygotowania contentu, stworzenia mikrointerakcji oraz przygotowania finalnego prototypu. Na koniec przygotowujemy dokumentację zawierający listę szablonów graficznych, site mapę, Design System, specyfikację funkcjonalną i strukturę informacji. Ostatnim elementem układanki jest warsztat z zespołem developerskim.

Development

Po etapach dotyczących UX/UI design przychodzi czas na etap Developmentu. Warto jednak wiedzieć, że etap ten jest również niezwykle istotnym etapem całego procesu User Experience. Ważna jest ścisła współpraca Designerów z Developerami. Na tym etapie odbywa się warsztat z klientem, przygotowywany jest front-end, back-end aplikacji. Aplikacje integruje się z systemami zewnętrznymi, a na koniec przeprowadza fazę testów wewnętrznych (Quality Check) oraz deploy projektu.

Optymalizacja

Celem tego etapu jest optymalizacja naszego produktu zarówno pod kątem UX/UI, Usability, Konwersji (CRO), SEO czy satysfakcji użytkownika naszej aplikacji. A więc stały wzrost efektywności produktu, modyfikacja dotychczasowych założeń w celu zwiększenia sprzedaży oraz satysfakcji użytkowników. Dlatego należy przyjąć, że UX/UI Design to systematyczna praca, polegająca na ciągłym usprawnianiu produktu udostępnionego szerszej publiczności. Ważne zatem jest, aby wyposażyć nasze strony czy aplikacje w niezbędne narzędzia, poddawać ją testom, przeprowadzać audyty i prowadzić badania mające na celu optymalizację.

cytaty
W ramach współpracy z Nestry tworzymy liczne projekty digitalowe, w tym rozbudowane witryny internetowe, landing pages, mailingi czy sesje fotograficzne do kreacji online. Realizacje prezentują najwyższy poziom – rozwiązania są kreatywne i co najważniejsze uwzględniają cele i uwarunkowania biznesowe. Poza tym zadania są zawsze realizowane na czas, co dla każdego marketera jest nieocenioną zaletą. Warto podkreślić świetne przygotowanie merytoryczne konsultantów Nestry, znajomość narzędzi digitalowych i kompleksowe podejście do zlecanych zadań. Polecam! Witold Wolny
Przez kilka miesięcy pracowałam z tą firmą – stworzyli dla nas wspaniałą stronę internetową. Bardzo szybko radzą sobie z każdym problemem, mają super pomysły i bardzo profesjonalne podejście. Dziękuję za super współpracę 🙂 Antonina Janczak
Bardzo polecam Nestry. Firma wspiera działania marketingowe naszej firmy. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu, terminowości i niecodziennych rozwiązań marketingowych. Piotr Całka
Bardzo polecam Nestry. Firma wspiera działania marketingowe naszej firmy. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu, terminowości i niecodziennych rozwiązań marketingowych. Lena Ilnicka
Podejmując współpracę z agencją interaktywną Nestry wybiera się 100% profesjonalizm. Rozległa wiedza branży poparta ogromnym doświadczeniem w realizacji szerokiego spektrum usług jest gwarancją wysokiej jakości każdego realizowanego przez Nestry projektu. Doskonały kontakt z Agencją sprawia, że projekty odzwierciedlają oczekiwania klienta zarówno pod względem funkcjonalnym jak i estetycznym. Na szczególną uwagę zasługuje aspekt wizualny kreacji tworzonych przez Nestry. Projekty graficzne są dobrze skomponowane, wpisane w kontekst, przejrzyste i współczesne. Fotografie emanują znajomością kunsztu, opowiadają historię i po prostu cieszą oko. Stawiając na Nestry można mieć pewność, że jest się w dobrych rękach – zdecydowanie polecam! Jakub Chmielewski
Potwierdzamy profesjonale podejście do biznesu. Rzeczowo, fachowo + doradztwo i myślenie na każdym etapie wdrożenia. Realizacja dla nas to strona internetowa Broker Druku. Gorąco polecam.”;”Przemysław Gąsiorowski Przemysław Gąsiorowski

Nasze realizacje

Branding – Mazury.com.pl – spotkania na szlaku!

Branding – Mazury.com.pl – spotkania na szlaku!

Branding

Zobacz
Branding Sensorfarm

Branding Sensorfarm

Branding

Zobacz
U-City Residence, Twoje miejsce na ziemi

U-City Residence, Twoje miejsce na ziemi

Website

Zobacz
Portal edukacyjny dla Weterynarzy

Portal edukacyjny dla Weterynarzy

Portal

Zobacz

Czym jest

Projektowanie UX

Bardzo wielu właścicieli e-commerce zaczyna swoją przygodę ze sprzedażą online od postawieniu strony WWW na gotowym motywie WordPress lub zlecają pracę freelance developerom. Niestety Serwisy internetowe nastawione na generowanie sprzedaży, muszą nie tylko spełniać pewne standardy, ale muszą być doskonale przemyślane pod kątem User Experience. Aby rozwiązania UX sprawdziły się w Twojej firmie, muszą być zaprojektowane z myślą o niej. A więc o sklepie online, jego użytkownikach, branży. Projektowanie UX/UI jest też istotne z punktu widzenia SEO. Obecnie roboty Google, są niezwykle wyczulone na punkcie użyteczności sklepów, serwisów internetowych oraz aplikacji webowych. Tak samo rzecz ma się, kiedy tworzymy aplikacje mobile. Zatem dlaczego tak ważne jest projektowanie UX/UI:

  • Przyjazność dla robotów Google
  • Przyjazność dla użytkowników
  • Zmniejszenie bounce rate
  • Zmniejszenie ilości porzuconych koszyków o ponad 30%
  • Wydłużenie czasu sesji
  • Zwiększenie sprzedaży

Zarówno sklepu, aplikacje webowa oraz aplikacje mobilne tworzymy w stałym i zoptymalizowanym procesie, z którym możesz zapoznać się powyżej.

Natomiast jeśli chcesz dowiedzieć się jaka jest pełna oferta współpracy oferowana naszym klientom (w tym ceny za poszczególne usługi) przejdź do zakładki „Bezpłatna wycena” i skontaktuj się z nami za pomocą znajdującego się tam formularza.

Nestry
5.0
Na podstawie 11 opinii
powered by Google
js_loader