fbpx

Kampanie Reklamowe Google Ads, Facebook Ads i wiele więcej

Spraw, aby Twój sklep online sprzedawał jeszcze więcej! Pomożemy Ci precyzyjnie dotrzeć do odbiorców Twojej usługi lub produktu za pomocą kampanii reklamowej w mediach społecznościowych takich jak Facebook, LinkedIn, TikTok , Youtube czy Pinterest. Wypromujemy Twoją firmę w wyszukiwarce Google, za pomocą Google Ads.

Aby nasze kampanie były jeszcze bardziej efektywne sprzedażowo, pomagamy naszym klientom zoptymalizować sklep pod kątem konwersji (CRO), usprawnić User Experience, Automatyzujemy Marketing na platformie WooCommerce, dzięki czemu odzyskasz utracone koszyki, a ponadto zoptymalizujemy treści na kartach produktu w Twoim sklepie.

Zwiększaj sprzedaż w swoim e-commerce

Kampanie reklamowe

Opracujemy i przeprowadzimy dla Twojej firmy kreatywne, angażujące i jednocześnie sprzedażowe kampanie marketingowe i reklamowe skupione na realizacji Twoich celów biznesowych.

Przeprowadzimy reaserch, opracujemy koncepcje, przygotujemy landing page, przeprowadzimy kampanie reklamowe w mediach społecznościowych oraz wyszukiwarce Google. Całość w dopasowanym do Twoich potrzeb modelu biznesowym.

Wykorzystaj najpopularniejszą platformę SOME

Facebook Ads

Facebook to obecnie najpopularniejszy portal społecznościowy, a zainteresowanie nim nie słabnie. Dzięki nam pozyskasz nowych klientów, ściągniesz wartościowy ruch na swój e-commerce, zwiększysz świadomość marki, dotrzesz do nowych klientów oraz dzięki kampanii remarketingowej zachęcisz do zakupu tych, którzy odwiedzili Twój sklep.

Pomożemy Ci nie tylko sprzedawać za pomocą Reklamy na Facebooku, ale również w ramach kampanii reklamowej skonfigurujemy Twoje konto biznesowe, wdrożymy analitykę, zaprojektujemy reklamy, a nawet poprowadzimy Twój fanpage.

Sprawdzone źródło klientów

Chcesz zwiększyć sprzedaż i widoczność w Google? Skorzystaj z naszej usługi reklamy w Google Ads.

Kampania reklamowa w Google Ads sprawi, że sprzedaż twoich produktów w e-commerce znacznie wzrośnie. Dzięki dynamicznej reklamie tekstowej (dotychczas Adwords) znajdziesz się na eksponowanych miejsca w Google. Zwiększymy widoczność Twojej marki i zaangażowanie użytkowników dzięki reklamie Google Display Network, a dzięki Google Shopping sprawimy, że Twoje produkty dotrą do tych odbiorców, na których najbardziej Ci zależy!

Przeprowadzimy również kampanię wideo na Youtube.

Wykorzystaj moc wideo!

Reklama na Youtube

Youtube używa blisko 90% polskich internautów, dlatego pozwala on na szerokozasięgowe kampanie reklamowe z precyzyjnie dobraną grupą docelową. Kampanie reklamowe Youtube są częścią kampanii Google Ads, dzięki czemu świetnie sprawdzają się w przypadku wielokanałowej komunikacji marketingowej.

Dzięki wykorzystaniu wideo oraz unikalnej formie rozliczeń kampania reklamowa z użyciem formatów takich jak True View In-Stream, Display, Reklama In-Stream, nakładki reklamowe, Bumper Ads czy kart sponsorowanych jest jedną z najtańszych i najbardziej efektywnych zarówno pod kątem sprzedaży oraz budowania świadomości marki produktu.

Platforma dzięki, której dotrzesz do sektora B2B

LinkedIn Ads

LinedIn to miejsce, w którym idealnie sprawdzi się kampania reklamowa ukierunkowana na działania z zakresu Human Resources, a więc na przykład budowanie wizerunku pracodawcy. Drugim typem kampanii reklamowej, której skuteczności będzie wysoka, jest ta ukierunkowana na pozyskanie klienta z obszaru B2B.

Wykorzystując Linedin Ads, precyzyjnie dotrzemy do osób na określonych stanowiskach zawodowych, o określonym doświadczeniu, pracujących w firmach o określonej wielkości, odpowiednim wykształceniu, zainteresowaniach i przynależności do grup.

Korzystając z kampanii reklamowych LinkedIn, możemy wybierać spośród wielu dostępnych formatów reklamowych: zdjęciowych, graficznych, w wiadomościach. Założenia mogą być różne, jednak odbiorcami są specjaliści oraz B2B.

Dotrzyj do nowych grup docelowych

TikTok Ads

Pomagamy naszym klientom wejść na platformę TikTok.

TikTok to najszybciej rozwijających się sieci społecznościowych. Liczba jego użytkowników stale rośnie, a ze względu na niską liczbę reklamodawców reklamy TikTok Ads są nadal tanie. Wykorzystaj TikTok Ads do zwiększenia świadomości marki oraz znajomości produktów i usług dzięki kampanii reklamowej kierowanej precyzyjnie do Twojego odbiorcy!

Zmniejszaj koszt konwersji i zwiększaj pozycję w Google

SEO

Twój sklep wyświetla się nisko w wynikach wyszukiwania Google? Pomożemy Ci zwiększyć liczbę użytkowników odwiedzających Twój e-commerce za pomocą organicznych wyników wyszukiwania. Zwiększymy Twoją widoczności oraz pozycję w wynikach wyszukiwania Google na najczęściej wyszukiwane frazy.

Stworzymy ciekawe wpisy na Twój blog (Brand Blogging), dzięki czemu pozyskamy użytkowników zainteresowanych Twoją branżą, zoptymalizujemy karty produktu pod kątem SEO, przeprowadzimy audyt sklepu pod kątem UX, sprzedaży, szybkości ładowania się strony oraz SEO.

Stworzony z myślą o e-Commerce

Model rozliczeń

Wiemy jak działa biznes. Dlatego, zawsze staramy się proponować naszym klientom skrojony pod nich model rozliczeniowy.

Dla e-Commerce przygotowaliśmy wyjątkowy model rozliczeniowy, w którym efekty naszej pracy wiążemy z naszym wynagrodzeniem. Dzięki temu dajemy z siebie wszystko co najlepsze. A nasza firma rośnie razem z Twoją!

Projektowanie graficzne

Materiały reklamowe

Dla każdego naszego klienta na potrzeby kampanii reklamowej jesteśmy w stanie przygotować materiały reklamowe w postaci landing page’y, materiałów drukowanych, animacji 2D, grafik, czyli wszystko to, co potrzebne jest, aby kampania reklamowa zakończyła się sukcesem.

Poza materiałami reklamowymi na prośbę klienta angażujemy influencerów. Wykorzystanie tej formy promocji pozwala, by kampania w internecie osiągnęła jeszcze większe zasięgi i sprawia, że przekaz reklamowy dociera do nowych grup docelowych.

Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny, a my odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24h!

Proces

Jak działamy?

Brief

Przed rozpoczęciem pracy wspólnie z klientem odbywamy warsztat, na podstawie którego przygotowujemy brief, w ramach którego, przygotowujemy wstępną strategię sprzedażową, która usystematyzuje współpracę agencji z klientem. Wykonujemy reaserch, poznajemy wyzwania, ustalamy zasady współpracy, opracowujemy Media Plan, a także wybieramy najbardziej efektywne kanały komunikacji.

Audyt

Dokonujemy pełnej analizy konkurencji w kontekście SEO, wydatków na reklamy, sytuacji na rynku w Polsce. Ponadto dokonujemy wstępnego audytu sklepu online naszego klienta w celu weryfikacji czy strona spełnia założenia User Experience, poznania możliwości optymalizacji konwersji i rekomendacji zmian pozytywnie wpływających na sprzedaż w kanale online.

Przygotowanie środowiska

Kolejnym krokiem w trakcie realizacji usługi jest utworzenie środowiska reklamowego umożliwiającego prowadzenie kampanię, a więc utworzenia konta Google Ads, Business Managera Facebooka itd.

Start kampanii reklamowej

Po przygotowaniu środowiska tworzymy struktury reklamowe oraz konfigurujemy kampanie reklamowe w internecie. Jeśli chcemy wykorzystać reklamę graficzną lub wideo, przygotowujemy odpowiednie formaty reklamowe stworzone z myślą o osiągnięciu jak największych wskaźników klikalności (CTR) i otwieralności (OR).

Monitoring i optymalizacja

Na tym etapie monitorujemy kampanię, weryfikujemy odbiorców, założenia reklamy, wyłączamy te, które nie spełniają naszych oczekiwań, z kolei „dopalamy” te, które mają najwięcej potencjału.

Raportowanie

Co miesiąc organizujemy spotkania z klientem, podczas których poruszamy ważne sprawy związane z kampanią oraz te wpływające na Twój biznes. Przedstawiamy wyniki, rekomendacje dalszej optymalizacji WWW, kampanii marketingowych zwiększających świadomość marki i wiele więcej!

cytaty
W ramach współpracy z Nestry tworzymy liczne projekty digitalowe, w tym rozbudowane witryny internetowe, landing pages, mailingi czy sesje fotograficzne do kreacji online. Realizacje prezentują najwyższy poziom – rozwiązania są kreatywne i co najważniejsze uwzględniają cele i uwarunkowania biznesowe. Poza tym zadania są zawsze realizowane na czas, co dla każdego marketera jest nieocenioną zaletą. Warto podkreślić świetne przygotowanie merytoryczne konsultantów Nestry, znajomość narzędzi digitalowych i kompleksowe podejście do zlecanych zadań. Polecam! Witold Wolny
Przez kilka miesięcy pracowałam z tą firmą – stworzyli dla nas wspaniałą stronę internetową. Bardzo szybko radzą sobie z każdym problemem, mają super pomysły i bardzo profesjonalne podejście. Dziękuję za super współpracę 🙂 Antonina Janczak
Bardzo polecam Nestry. Firma wspiera działania marketingowe naszej firmy. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu, terminowości i niecodziennych rozwiązań marketingowych. Piotr Całka
Bardzo polecam Nestry. Firma wspiera działania marketingowe naszej firmy. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu, terminowości i niecodziennych rozwiązań marketingowych. Lena Ilnicka
Podejmując współpracę z agencją interaktywną Nestry wybiera się 100% profesjonalizm. Rozległa wiedza branży poparta ogromnym doświadczeniem w realizacji szerokiego spektrum usług jest gwarancją wysokiej jakości każdego realizowanego przez Nestry projektu. Doskonały kontakt z Agencją sprawia, że projekty odzwierciedlają oczekiwania klienta zarówno pod względem funkcjonalnym jak i estetycznym. Na szczególną uwagę zasługuje aspekt wizualny kreacji tworzonych przez Nestry. Projekty graficzne są dobrze skomponowane, wpisane w kontekst, przejrzyste i współczesne. Fotografie emanują znajomością kunsztu, opowiadają historię i po prostu cieszą oko. Stawiając na Nestry można mieć pewność, że jest się w dobrych rękach – zdecydowanie polecam! Jakub Chmielewski
Potwierdzamy profesjonale podejście do biznesu. Rzeczowo, fachowo + doradztwo i myślenie na każdym etapie wdrożenia. Realizacja dla nas to strona internetowa Broker Druku. Gorąco polecam.”;”Przemysław Gąsiorowski Przemysław Gąsiorowski

Portfolio

Zobacz nasze realizacje

Branding – Mazury.com.pl – spotkania na szlaku!

Branding – Mazury.com.pl – spotkania na szlaku!

Branding

Zobacz
Branding Sensorfarm

Branding Sensorfarm

Branding

Zobacz
U-City Residence, Twoje miejsce na ziemi

U-City Residence, Twoje miejsce na ziemi

Website

Zobacz
Portal edukacyjny dla Weterynarzy

Portal edukacyjny dla Weterynarzy

Portal

Zobacz

Kampanie reklamowe

Performance marketing

Jedną z najważniejszych usług, jakich świadczy nasza firma, jest Performance Marketing, szerzej znamy jako Kampanie Reklamowe PPC lub Kampanie reklamowe Google Ads / Facebook Ads.

Klient decydujący się na tego typu reklamy w sieci może liczyć na wiele korzyści: łatwe dotarcie do klienta, szybki zwrot z inwestycji w porównaniu do innych typów kampanii reklamowych, niska bariera wejścia, bardzo duże ilości interesujących i angażujących formatów reklamowych.

Warto pamiętać jednak, że mimo wielu zalet, jakie dla marki niosą tego typu reklamy, mają one też swoje wady. Dwiema największymi są przede wszystkim koszty wejścia w przypadku małych przedsiębiorstw.

Inną kwestią jest czas zwrotu z inwestycji w przypadku niektórych, bardziej skomplikowanych, drogich produktów o niskiej lub wyspecjalizowanej grupie odbiorców. Czas od momentu startu do momentu, kiedy kampania reklamowa zaczyna się zwracać, zależy właśnie od tego, z jakim produktem mamy do czynienia, na jaką reklamę klient finalnie się zdecyduje, jak wyspecjalizowany to produkt, historii sprzedaży w sklepie online za pomocą kampanii (co pozwala znacznie szybciej optymalizować kampanie pod kątem sprzedaży) i wielu innych czynników.

Jednak w dłuższej perspektywie czasu zalety znacznie przewyższają wady i dziś na rynku już większość firm wykorzystuje reklamy PPC. Decyzja o współpracy zawsze kończy się w sposób korzystny dla naszego klienta, a dzięki stworzonemu z myślą o e-commerce modelowi rozliczeń również nam jako agencji zależy na jak największych efektach kampanii.

Nestry
5.0
Na podstawie 11 opinii
powered by Google
js_loader