fbpx

Agencja Social Media

Social Media, mogą i powinny sprzedawać. Zwłaszcza w branży e-commerce. Dla nas to jasne, dlatego w Nestry cele biznesowe Twojej firmy zawsze znajdują się na pierwszy miejscu.

Z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi poprowadzimy Twoje profile firmowe na Facebooku, Instagramie oraz LinkedIn. Zrealizujemy kampanie reklamowe, które wzniosą Twoją sprzedaż online na nowy, wyższy poziom. W tym celu wykorzystamy narzędzia takich serwisów jak Facebook Ads, LinkedIn Ads, TikTok Ads, Pinterest Ads oraz Google Ads.

Zrealizowaliśmy setki kampanii reklamowych, prowadzimy liczne media społecznościowe. Wprowadzamy zarówno polskie jak i zagraniczne marki na rynek.

Plany Social Media

Przykładowe plany

Poznaj przykładowe pakiety jakie obejmuje obsługa social media w Agencji Nestry.

Podstawowy

Podstawowy

 • 2 posty / tydzień na Facebook
 • 2 posty / tydzień na Instagram
 • 2 instastories / tydzień
 • Podstawowa strategia
 • Moderacja komentarzy
 • Studio graficzne
 • Miesięczny content plan i raporty
 • Prowadzenie 1 grupy na FB
 • Promocja postów
 • Kampanie reklamowe
 • Strategia Komunikacji
Porozmawiajmy!
Najczęściej wybierany! Zaawansowany

Zaawansowany

 • 3 posty / tydzień na Facebook
 • 3 posty / tydzień na Instagram
 • 3 instastories / tydzień
 • Moderacja komentarzy
 • Studio graficzne
 • Miesięczny content plan i raporty
 • Prowadzenie 1 grupy na FB
 • Promocja postów
 • Kampanie reklamowe
 • Strategia Komunikacji
Porozmawiajmy!
PRO

PRO

 • Prowadzenie Facebooka
 • Prowadzenie Instagrama
 • Prowadzenie LinkedIn
 • Prowadzenie Pinterest
 • Moderacja komentarzy
 • Studio graficzne
 • Analityka, Audyty i raporty
 • Prowadzenie grup Facebook
 • Kampanie reklamowe i promocja postów
 • Kampanie reklamowe
 • Pełna Strategia Komunikacji
 • I wszystko inne czego potrzebujesz
Porozmawiajmy!

Agencja Social Media

Obsługa Twoich Social Media

Nasza Agencja Social Media wspiera firmy w zakresie obsługi mediów społecznościowych na takich portalach jak: Facebook, InstagramYoutube, LinkedInPinterest oraz TikTok.

Mamy duże doświadczenie w obsłudze firm z branż ściśle związanych z eCommerce. Dla firm prowadzących sprzedaż online pomagamy zwiększyć sprzedaż, budować trwałe relacje ze starannie wyselekcjonowaną grupą docelową, docierać do nowych klientów oraz angażować społeczność. Nie tylko za pomocą content marketingu, ale również przy wykorzystaniu Facebook Ads oraz Google Ads.

Na podstawie analiz, audytów oraz wywiadów wspólnie wyznaczamy cele, które agencja ma realizować, prowadząc media klienta. Dzięki wykorzystaniu narzędzi analitycznych takich jak Google Analytics, Google Search Console, Google Keyword Planner, Social BladeBrand24, CrowdFire jesteśmy w stanie dokładnie określić Twoją grupę docelową oraz jej oczekiwania, wyznaczyć cele i je osiągać. Finalnie przekłada się to na wysoce sprecyzowaną i efektywną komunikację w mediach społecznościowych.

Performance Marketing

Kampanie reklamowe w Social Mediach

Kampanie reklamowe prowadzimy w różnych kanałach społecznościowych. Wiemy, co jest dla Ciebie najważniejsze… przychody. Wierzymy, że jeśli nasze kampanie reklamowe będą efektywne, nasza współpraca będzie długa i szczęśliwa. Dlatego jesteśmy w stanie rozliczać się w modelu efektywnościowym. Win win.

Efekty naszych reklam? Kampanie w social mediach przygotowane przez nas generują miesięcznie kilkaset procent zwrotu z inwestycji (rekord to dokładnie 1800% ROAS). Wszystko to dzięki analizie oraz doświadczeniu, jakie posiada nasz zespół w pracy z klientami z sektora eCommerce.

Jako Agencja Social Media Nestry obsługujemy kampanie reklamowe na Facebooku, LinkedIn, TikTok’u, Instagramie, Google czy Youtube.

Raportowanie postępów

Comiesięczne raporty i dostęp do danych

Cenimy sobie wysokiej jakości współpracę i dbałość o budowanie relacji z klientem, dlatego przykładamy ogromną uwagę raportowania wyników bez względu na to, czy są dobre, czy wymagają poprawy – nie kolorujemy rzeczywistości. Postępy realizacji strategii sprzedażowej przedstawiamy na comiesięcznym spotkaniu, cały czas masz podgląd kampanii, a o jakość świadczonej przez nas usługi dba doświadczony Project Manager.

Przed przystąpieniem do pracy na kontach naszych klientów konfigurujemy środowisko, przygotowujemy kreacje reklamowe, pomagamy zintegrować stronę WWW, tworzymy grupy użytkowników niestandardowych, przygotowujemy strategię sprzedażową, co zapewnia nie tylko świadomość celu, ale weryfikację naszej pracy.

Więcej o kampaniach reklamowych dowiesz się w zakładce Kampanie Reklamowe (Performance Marketing).

Studio Graficzne

Kreacja i wideo

Przygotujemy dla Ciebie nie tylko profesjonalne, angażujące i kreatywne grafiki do Social Mediów (dostosowane do desktop i na aplikacje mobilne), ale również mamy możliwość przygotowania materiałów wideo, animacji 2D czy przeprowadzenie od podstaw prac typowo UX/UI, Dev taki jak audyt sklepu online, projekt i wdrożenie landing page, CRO, czy minisite konkursowy wspierający działania w mediach społecznościowych.

Ponadto stworzymy grafiki na Twoje strony internetowe, banery wymagane przez Kampanie Reklamowe zarówno te potrzebne w kampanii w mediach społecznościowych, jak i Google Display Network.

Strategia komunikacji w social media

Przemyślany plan działania

W Nestry stawiamy na przemyślaną strategię i jasno określone cele. Nierzadko agencje social media działają bez żadnej podstawy, roztaczając mglistą wizję „efektów” opracowaną podczas pojedynczych spotkań z klientem. W odróżnieniu od nich, nasza praca w mediach społecznościowych, niezależnie czy w grę wchodzi obsługa social mediów, czy również kampanie reklamowe zawsze opiera się o wcześniej przygotowaną strategię marketingową i wyznaczone cele biznesowe.

Najczęściej dokument składa się z dwóch elementów: Strategii Komunikacji Marketingowej oraz Strategii Sprzedażowej (Performance Marketingowej).

W naszej opinii, profesjonalne prowadzenie social mediów, musi być oparte o mierzalne efekty i jasną wizję rozwoju. Dlatego oba te dokumenty przygotowujemy z ogromną starannością. Zawierają w sobie plan obejmujący nie tylko główne i poboczne cele biznesowe Twojej firmy, ale również sposoby ich osiągnięcia.

Znajdziesz w nich także: analizę konkurencji, analizę SWOT, Big Idea, wartości marki, charakterystykę person, Tone of Voice, Archetyp Marki, czynniki wpływające na decyzje zakupowe użytkowników, sposób i język komunikacji oraz wiele więcej.

Brand Awerness

Budowanie wizerunku marki

Social Media są świetnym narzędziem do sprzedaży produktów i usług, do tego celu oczywiście wykorzystujemy kampanie reklamowe w mediach społecznościowych. Jednak na pierwszym miejscu w przypadku wyzwań stojących przed Agencja Social Media prowadzącą Twoje działania w obszarze Content Marketingu jest budowanie świadomości marki, a więc jej rozpoznawalności i wizerunku.

Doświadczona Agencja Social Media sprawnie zbuduje pozytywny, a przede wszystkim oczekiwany przez Ciebie wizerunek marki. Działania prowadzone przez Nestry nie ograniczają się tylko do publikacji postów w social media. Pomagamy realizować akcje z infulencerami, piszemy ebooki, organizujemy konkursy, wykorzystujemy Real Time Marketing czy Viral Marketing.

Zbudowane w ten sposób zaufanie przekłada się na budowę pozytywnego wizerunku, zaufanie do marki a te niższe koszty konwersji i łatwiejsze pozyskanie klientów.

Influencer Marketing

Współpraca z influencerami

Marketing w Social Media, w dużej mierze to polecenia i rekomendacje. Siła Influencer Marketingu tkwi w jego ogromnych zasięgach, nieinwazyjnej promocji marki oraz dotarciu do młodszych grup docelowych wśród naszych konsumentów. Pomożemy Ci go wykorzystać przy realizacji Twoich celów biznesowych.

Nasz zespół opracuje dla Ciebie koncept akcji, starannie wyselekcjonuje influencerów, przeprowadzi akcję i wykorzysta wzbudzone zainteresowanie do sprzedaży Twoich produktów i usług.

Sprawnie wykorzystany influencer marketing idealnie buduje zaufanie do marki, świetnie wspiera akcje promocyjne łączące offline z social media (i szerzej digital), pomaga też zwiększyć sprzedaż oraz zbudować wizerunek nowoczesnej i otwartej marki.

Social Media

Angażowanie użytkowników

Doskonale rozumiemy, że prowadzenie Twojego profilu firmowego w mediach społecznościowych to nie tylko publikacja angażujących i kreatywnych postów. To również zachęcanie do dyskusji, budowanie trwałej relacji z odbiorcami poprzez prowadzenie grup, odpowiadanie na wiadomości, odpowiadanie na komentarze, wchodzenie w interakcje z profilami klientów marki, prowadzenie grupy, Real Time Marketing i wiele więcej. Przejmiemy te obowiązki od Ciebie, zbudujemy zaangażowanie i pomożemy Ci dotrzeć do nowych klientów.

Ponadto serwisy społecznościowe oferują znacznie więcej niż zwykłe posty. Nasza Agencja Social Media wykorzystuje wszelkie możliwości serwisów społecznościowych, zaczynając od postów rozwijanych, przez InstaStories czy Reels.

Agencja Social Media Nestry dba o profile Twojej firmy w każdym z tych aspektów.

Copywriting & SEO

Brand Blogging, Copywriting i SEO

Co jeszcze warto zlecić naszej agencji social media? Tworzenie treści na Twoją stronę internetową. Przeprowadzimy audyt treści na Twojej WWW pod kątem SEO, zarekomendujemy zmiany, zaprojektujemy i napiszemy dla Ciebie teksty, które wywindują Twoją stronę internetową na szczyty w Google.

Cały proces pozostaw nam. Opracujemy tematy, wybierzemy najbardziej wartościowe słowa kluczowe, napiszemy teksty i je wypromujemy w social media.

Nasi klienci

eCommerce i wiele więcej

Dbamy o profile w mediach społecznościowych firm ze wszystkich branż od odzieżowych, przez medyczne po wysoce wyspecjalizowane takie jak produkcja betonu. Jednak, ponieważ kochamy sprzedawać, a media społecznościowe są miejscem do tego idealnym, szczególną miłością darzymy marki związane z eCommerce.

Dlatego stworzyliśmy pakietyzowaną ofertę z myślą o eCommerce, w której oprócz prowadzenie profili na Instagramie, Facebooku czy LinkedIn dodaliśmy wyjątkową ofertę na kampanie reklamowe w modelu efektywnościowym opartym ROAS.

Dołącz do grona zadowolonych klientów!

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny, a my odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24h!

Proces

Jak wygląda współpraca z nami?

Warsztat z klientem

Przed rozpoczęciem pracy przy obsłudze mediów społecznościowych spotykamy się z klientem na kilkugodzinnym warsztacie. Podczas spotkania omawiamy najważniejsze kwestie takie jak grupy docelowe, główne i poboczne cele, planujemy rozwój firmy w social mediach, poznajemy produkt oraz usługi oferowane przez naszego klienta. Ustalamy charakter marki, język komunikacji, USP oraz wiele innych istotnych dla przyszłej komunikacji marketingowej informacji.

Strategia Komunikacji w social media

Wynikiem przeprowadzonych warsztatów jest obszerny dokument (Strategia Komunikacji w Social Mediach) wskazujący ścieżkę, jaką agencja marketingowa przyjmuje w drodze do realizacji wspólnie ustalonych celów biznesowych klienta. Jeśli klient zdecydował się na usługi związane z Performance Marketingiem (Kampanie Reklamowe), dokument może zostać rozbudowana o Strategię Sprzedażową.

Miesięczny Content Plan

Co miesiąc przygotowujemy dla naszych klientów Content Plan, innymi słowy przygotowujemy dokładny plan publikacji postów w Social Mediach. W ujęciu ogólnym plan odzwierciedla strategię komunikacji w Social Mediach, w szczegółowym znajdziesz tam wszystkie posty, treści do nich grafiki, jakie przygotowała nasza agencja social media, daty ich publikacji, budżet promocyjny oraz cel ich promocji.

Bieżąca obsługa

W każdym miesiącu nasz zespół dba o to, aby publikacja postów w social mediach przebiegała sprawnie. Odpowiadamy na pojawiające się komentarze, zachęcając do dalszej dyskusji, odpowiadamy klientom na wiadomości prywatne, reagujemy na problemy oraz zarządzamy ew. kryzysami, edukujemy i zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej naszego klienta.

Comiesięczne raporty

Na początku każdego kolejnego miesiąca współpracy z naszą Agencja Social Media, przygotowujemy raport z wyników osiągniętych w minionym okresie. Raport przedstawiamy i omawiamy na comiesięcznym spotkaniu z klientem. Prezentujemy rekomendacje działań. Dzięki zespołowi wyspecjalizowanemu w wielu dziedzinach Digital Marketingu rekomendujemy również zmiany, nie tylko tych ściśle związanych z social media, ale również w obszarze e-mail marketingu, UX/UI czy SEO.

cytaty
W ramach współpracy z Nestry tworzymy liczne projekty digitalowe, w tym rozbudowane witryny internetowe, landing pages, mailingi czy sesje fotograficzne do kreacji online. Realizacje prezentują najwyższy poziom – rozwiązania są kreatywne i co najważniejsze uwzględniają cele i uwarunkowania biznesowe. Poza tym zadania są zawsze realizowane na czas, co dla każdego marketera jest nieocenioną zaletą. Warto podkreślić świetne przygotowanie merytoryczne konsultantów Nestry, znajomość narzędzi digitalowych i kompleksowe podejście do zlecanych zadań. Polecam! Witold Wolny
Przez kilka miesięcy pracowałam z tą firmą – stworzyli dla nas wspaniałą stronę internetową. Bardzo szybko radzą sobie z każdym problemem, mają super pomysły i bardzo profesjonalne podejście. Dziękuję za super współpracę 🙂 Antonina Janczak
Bardzo polecam Nestry. Firma wspiera działania marketingowe naszej firmy. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu, terminowości i niecodziennych rozwiązań marketingowych. Piotr Całka
Bardzo polecam Nestry. Firma wspiera działania marketingowe naszej firmy. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu, terminowości i niecodziennych rozwiązań marketingowych. Lena Ilnicka
Podejmując współpracę z agencją interaktywną Nestry wybiera się 100% profesjonalizm. Rozległa wiedza branży poparta ogromnym doświadczeniem w realizacji szerokiego spektrum usług jest gwarancją wysokiej jakości każdego realizowanego przez Nestry projektu. Doskonały kontakt z Agencją sprawia, że projekty odzwierciedlają oczekiwania klienta zarówno pod względem funkcjonalnym jak i estetycznym. Na szczególną uwagę zasługuje aspekt wizualny kreacji tworzonych przez Nestry. Projekty graficzne są dobrze skomponowane, wpisane w kontekst, przejrzyste i współczesne. Fotografie emanują znajomością kunsztu, opowiadają historię i po prostu cieszą oko. Stawiając na Nestry można mieć pewność, że jest się w dobrych rękach – zdecydowanie polecam! Jakub Chmielewski
Potwierdzamy profesjonale podejście do biznesu. Rzeczowo, fachowo + doradztwo i myślenie na każdym etapie wdrożenia. Realizacja dla nas to strona internetowa Broker Druku. Gorąco polecam.”;”Przemysław Gąsiorowski Przemysław Gąsiorowski

Agencja Social Media

Zobacz nasze realizacje

Branding – Mazury.com.pl – spotkania na szlaku!

Branding – Mazury.com.pl – spotkania na szlaku!

Branding

Zobacz
Branding Sensorfarm

Branding Sensorfarm

Branding

Zobacz
U-City Residence, Twoje miejsce na ziemi

U-City Residence, Twoje miejsce na ziemi

Website

Zobacz
Portal edukacyjny dla Weterynarzy

Portal edukacyjny dla Weterynarzy

Portal

Zobacz

Portfolio

Dlaczego warto?

Znane jest powiedzenie, że jeśli Twojej firmy nie ma w Google, to znaczy, że nie istnieje. Dziś należałoby to powiedzenie rozszerzyć też o media społecznościowe. Jest to dziś konieczność w przypadku firm chcących rozwijać się w digitalu. Zwłaszcza jeśli prowadzimy własny sklep online (eCommerce).

Bez odpowiednich działań z zakresu mediów społecznościowych takich jak obsługa Facebook, Instagram, LinkedIn, Brand Blogging czy zakresu Performance Marketingu (kampanii online) ciężko jest się przebić w świadomości klientów. Tym bardziej, jeśli masz zajmować się produkcją (w przypadku modeli D2C), dystrybucją własnych produktów, obsługą sklepu i na dodatek social mediami. Kosz alternatywny jest wysoki, a korzyści ze skorzystania z usług agencji social media ogromne.

Profesjonalne wsparcie agencji social media w powyższych zakresach pozwala na zwiększenie rozpoznawalności marki, pracy nad wizerunkiem marki w internecie, a przede wszystkim zwiększenie sprzedaży za pośrednictwem takich mediów społecznościowych jak Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest, TikTok czy Youtube.

Aktywne działania prowadzone przez agencje social media pozwalają nie tylko wpłynąć pozytywnie na inne dziedziny marketingu jak np. zmniejszenie kosztu konwersji w Kampanii Google Ads czy kosztu pozyskania klienta, ale zwiększają rozpoznawalność marki, angażują, budują trwałe relacje na linii klient – użytkownik.

Dzięki sprawnym działaniom agencji użytkownicy chętniej wchodzą w interakcje na facebooku, instagramie i innych social mediach. Co przekłada się na zainteresowanie użytkowników portalu, liczbą wejść na Twoją stronę internetową czy sklep online.

Wysoka i jakościowa aktywność profili firmowych zwiększa szanse na dotarcie do konsumentów najbardziej zainteresowanych ofertą. Jednocześnie przy wykorzystaniu kampanii remarketingowej na facebooku możemy wielokrotnie przypominać się z ofertą. W efekcie nie tylko odzyskujemy utracone koszyki, przypominamy się starym klientom, ale również cały czas pojawiają się nowi klienci.

Dlaczego jeszcze warto przekazać agencji social media swoje media społecznościowe? Zlecając te prace, oszczędzasz znaczne ilości czasu i możesz zająć się prowadzeniem biznesu.

Agencja Social Media Nestry ma doświadczenie w prowadzeniu profili sieci społecznościowych takich jak Facebook, Instagram czy LinkedIn. Pracowaliśmy z wieloma klientami o bardzo różnym profilu działalności. Ponadto mamy osobny dedykowany zespół zajmujący się prowadzeniem reklam, studio graficzne. Nasza agencja marketingowa obsługuje media społecznościowe nie tylko w języku polskim, ale również angielskim.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Akceptując ciasteczka - akceptujesz politykę prywatności. [polityka cookies]